| Deeanicolle a întrebat:

Bună! Am efectuat o comandă din China și am primit acest AWB AM300373867CN am verificat pe site-ul 17Track și apare ca mi-a fost livrat la codul poștal unde locuiesc, însă la mine nu a ajuns! Ce aș putea face? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu a venit inca nimic in casuta postala nu?
Probabil mai dureaza putin
Poti lua legatura si cu oficiul postal de care apartii (sau la care a venit) insa in lipsa acelui aviz...
Mai asteapta putin, sau pentru linistea ta mergi la posta sa te lamuresti daca cumva acel aviz postal a fost pus, dar cineva sa zicem ca l-a sustras sau luat, se mai intampla astfel de cazuri

ps: nu stiu acel site spus de tine cat este de ok, chiar nu stiu, dar din cate stiu fiecare platforma fie ca e aliBaba fie ca e shein etc au un sistem propriu sau colaboreaza cu siteuri terte care iti pot afisa unde se afla comanda ta, poti face intern din cadrul aplicatiei si platformei de pe care ai comandat produsul/produsele!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Te duci frumos cu AWB-ul la oficiul postal de care apartii si intrebi.