| achilleskingg a întrebat:

Vreau sa merg in natura sa prind serpi si sa ii frig pe gratar, vb serios.Pot patii ceva la stomac? Ca am vazut ca unii mananca si serpi veninosi prinsi in jungla si nu au treaba ...rog raspunsuri rapid de la cei care se pricep.are ceva daca mananc serpi? ca ma gandesc ca ei mananca soareci si sobolani.dar focul le distruge microbii, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| ONElena11 a răspuns:

Poti face asta daca ii gatesti corespunzator. Nu cred ca o sa patesti ceva.

1 răspuns:
| Oița007 a răspuns:

Bafta la vanatoare rolling on the floor