| PaunGheto a întrebat:

Salutare! Am o pereche de AirPods Pro 2 și de ceva timp casca stângă se aude mai tare ca cea dreapta, am mai pus o întrebare despre subiectul ăsta și mi s-a răspuns dar niciuna dintre soluțiile de curățare care au fost menționate în răspunsuri nu au ajutat.Cine a mai pățit asta? Trebuie să menționez faptul ca în cazul în care folosesc noise cancelling se aude mai tare stanga iar cand opresc orice mod al castilor am impresia ca stanga are mai multe frecvente joase iar dreapta exagerează putin frecvențele medii și înalte.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Marinukbulinuk a răspuns:

Am avut aceeas problema, daca mai ai garantia incearca sa le duci la iStyle, deoarece iti v a da altele, daca nu incearca sa le duci la un service autorizat