| alexandra_3693 a întrebat:

Am nevoie de negativul melodiei FRATII PESTE-NELUT SI FLORIN PESTE- ANII DE SCOALA trebuie sa o cantam la sfarsit de a8-a si am nevoie urgenta de negativul acestei melodii. Va rog grumos, sa ma ajutati, sau macar un site de pe care pot scoate versurile sau ceva.VA ROG!

Dau funda. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Mihnea, incultule! Cum să crezi că 'florin peşte' e nume de manelist! E un nume atât de profund şi melodios, cum ţi-ai permis?!

| PinkPanther a răspuns:

Nu...alea nici nu sunt nume de manelisti. laughing)
Am cautat din curiozitate pe youtube, din pacate, si E MANEA, sunt manele ca sunt 2 laughing
acum serios la sfarsit de an... manele? WTF

| alexandra_3693 explică:

Nu e manea scult-o mhn24

| alexandra_3693 explică:

Bai e doar coincidenta de nume da n e manea.

| alexandra_3693 explică:

Http://www.ccsbotosani.ro/toamna-bobocilor-2011-vot-miss-popularitate/ votati: Rizac Lucia si da-ti mai departe massu daca se poate;);;)