| Hahjkabha a întrebat:

Îmi puteți spune dacă cartea after every happy din seria after de anna todd va fi tradusa în romana? Și exista și a 5-a carte Before? Se traduce și aceea? Mulțumesc

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

After Ever Happy a fost publicata in Februarie 2015 si a aparut la noi pe 26 Septembrie 2016.

Before a fost publicata in Decembrie 2015, deci poti face o estimare cam pe cand va traduce Editura Trei volumul. Le-au tradus pe primele patru deci va urma si asta.

| Hahjkabha explică:

Nu dar after every happy nu o găsesc tradusa... Cum e în romana?