| Altadata a întrebat:

Deci nu prea stiu cum sa incep eu stau la oras si am niste colegi la scoala care fac naveta si stau la tara. Acum doua zile doi colegi mi*au spus ca au vazut politia oprind masini la iesirea din oras (un oras nu prea mare) politistii aveau si caini cu iei. Ieri i-am vazut si un pe politistii prin diferite locuri din oras oprind masini si astazi ma sunat un prieten care sta la sat sa im zica ca politia cu jandarmii erau si la ei in centrul satului la un magazin, dar el nu stie sa fi fost vr*un jaf. Ma mira faptul ca sunt multi politissti prin oras si sate dar si faptul ca au caini la ei. Voi ce credeti sa intamplat ceva?
Multumesc si sper ca nu v*am plictisit.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori au vreun pont ceva, ori exista vreun evadata / cautat de politie prin zona. Pot fi multe motive

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Politistii erau in misiune, fie pentru a prinde un evadat, un traficant de droguri sau unul cautat general pentru a fi arestat preventiv ori un condamnat penal pentru a fi introdus in inchisoare.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Daca au si cateii cu ei... cred ca sigur aveti cel putin un dealer cu probleme in orasel...

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Din curiozitate...cum se numeste orasu? F...