| Snow0202 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un pc care are sistem de operare linux si as vrea sa stiu daca pot instala windows pe el.
Mai pe scurt poti stege linux si sa pui windows?

Răspuns Câştigător
| Izabella_Anita_1993 a răspuns:

Da, se poate, dar dacă nu știi cum recomand să duci pc-ul la un specialist sau la vreun cunoscut care se pricepe la instalarea Windows happy

1 răspuns:
| heAdgN a răspuns:

Da. EU am cumparat un laptop si avea linux si am instalat windows.
Dar sa ai grija ca trebuie sa pui pentru inceut windows 8.1 si dupa ce windows vrei tu.