| Teitei a întrebat:

Eu ma joc roblox cam de un an.Si tot de un an ma chinui sa fac robuxi gratis si am facut doar 5 robuxi doar printrun giveway.(si credeti-ma e greu sa te aleaga fix pe tine XD)Oricum as vrea sa-mi dati niste metode prin care as putea face robuxi fara bani normal. Orice doar sa mearga

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu încerca, survey-urile sunt niște crap-uri mai mari decât Vįõřıķæ Ďąņćìłæ, te vei alege numai cu bani pierduți pe plătitul furnizorului de telefonie.

| BogdanKunn a răspuns:

Hey iti zic din experienta si edestul e usor sa faci cu metoda asta deci alege un joc popular ceva care e foarte bun gen mining simulator si devin-o pro pe el si fa rost de iteme rare sau extrem de bune si apoi le vinzi pentru robux gen ca oferte eu am vandut in mining simulator bunny ears pentru 100 robux trebuie doar sa astepti si sa cauti pe cineva sa cumpere.Eu am vandut multe iteme pe jocu gen case clicker acele jocuri sunt gede tipul deschizi cuti si castigi iteme iteme si poate prinzi ceva mega rar si vinzi. Sper ca te-am ajutat

| komma a răspuns:

Giveway de jocuri, vpn, hacking si alte chestii,
Le puteti gasi pe http://comunitatea.ml/ - sunt toate gratis
+Lasati o parere despre forum))