| BlueBloodd a întrebat:

Ce pot face ca sa opresc reclamele de pe Youtube, TPU si alte pagini? Azi de dimineata nu imi apareau, dar acum sunt peste tot...

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pe Chrome iti iei Adblock, cel original de preferat si Poper Blocker
pentru popup-uri si overlays. Stai calm, a doua extensie este conceputa sa colaboreze cu primawinking

| alexboss2020 a răspuns:

Iti recomand extensia adblock sa o ai activata sa folosesti google chrome sau Microsoft edge(win 10) si sa ii dai o scanare la PC poate ai virusi dupa nu o sa mai ai probleme

| alecsi a răspuns:

Salut!
Iti recomand daca esti pe Google Chrome, Opera, Firefox sa iti iei extensie de reclame.
Se numeste Adguard Adblocker!
Sper ca te-am ajutat cu drag!