| AlexDaghiu a întrebat:

Mi-am luat alarma pe Sims 3 impotriva hotilor si nu merge. Intra hotul, imi goleste casa si dupa pleaca fara ca alarma sa scoata un "piuit". Ce trebuie sa fac ca sa o fac sa mearga?

1 răspuns:
| alexmovila a răspuns:

Ce alarma ai luat? Daca ai luat cea cu 100$ e de focwinking.
Cea de hoti costa 900$, da nu te zgarci ca merita, Eu nu pot sa imi cumpar, cum fac bani chiar atunci vine hotu si cumpara ceva de ce am nevoie,(dusul, patul etc...)