| Anonim1842 a întrebat:

Mi-am achizitionat un mouse de la eMAG cu fir si cand joc de exemplu csgo trebuie sa ridic mouseul ca sa ma uit in stanga si in dreapta rapid.Cum fac ca sa se miste mai rapid adica sa misc un pic din el si sa se vada directiile mai usor sa nu mai ridic mausul si sa dau repede in stanga sau in dreapta ma incopodeaza si sa misca tinta mai greu sau nu m-am obisnuit cu el pentru ca l-am primit astazi.

1 răspuns:
| SmoKilla a răspuns:

Mareste sensivitatea din consola cu comanda "sensivity (0-999)",din optiunile jocului sau chiar prin apasarea butonului "DPI" de pe majoritatea mouse-urilor