| Cristian2003 a întrebat:

Daca pe un PC am pe Steam jocul Tomb Raider de exemplu si intru pe un alt PC pe Steam pe acelasi cont voi putea descarca acel joc gratuit din moment ce pe acel cont este deja cumparat?!?!?!?!

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Logic.
Și de ce pui atâtea semne ale exclamării inutile?

| Fryzzy98 a răspuns:

Da poti doar ca o sa trebuiasca sa confirmi contul deoarece esti conectat de pe alt IP e simplu stai calm o sa iti ceara un cod de pe e-mailul pe care e facut contul. Dar mai e ceva, asta nu tine de jocul tau dar doar ca sa stii nu poti fi conectat pe acelasi cont de pe 2 calculatoare deodata deci daca o sa vrei sa te joci un joc mutiplayer cu cineva si o sa il descarci la el de pe contul tau tot degeaba steamu nu permite logarea unui cont simutan de pe 2 calculatoare

| aXs77 a răspuns:

Daca ai Steam si ti-ai cumparat un joc, niciodata nu ti se va sterge jocul acela, va ramane salvat mereu pe cont si il poti juca pe orice calculator doar accesand contul de steam.
Funda please