| Vali2343242 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati la 1000-1300 lei cu urmatoarele specificatii :
-performanta gaming pana la cs go
-ecran mat
-windows incorporat 7/8.1
-tastatura iluminata (optional)
Dau funda!
Scuzati categoria, de obicei gamerii se pricep la asa ceva.

3 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

La 1300RON vrei laptop de gaming? Ar trebui să dai minim 2500RON ca să ai ceva DECENT.

| lpavel a răspuns:

Asa! Si cafea n-ai vrea sa-ti faca? laughing))
La un asa pret zi merci ca gasesti unul oarecare, sa nu mai ai pretentii...

| Vali2343242 explică:

Mai cititi odata va rog! Am spus cerinte pana la csgo, adica gaming redus. Ma inclin mai mult pe multimedia. Si vreti sa spuneti ca la pretul asta nu gasesc un dual core decent si un procesor graficamd radeon 1gb? -_- pe net sunt multe optiuni. Eu v-am cerut un link de la ceva mai avantajos pentru ca nu vreau sa dau bani munciti pe ceva aiurea! Daca le ceream parintilor ma intindeam la mai mult fiti siguri. In + am pc ul care`mi suporta orice joc insa nu-l pot lua peste tot.