| Andrei1269 a întrebat:

Ce procesor este mai bun dintre Intel i5 Quad-Core si AMD A8-6600K with Radeom(tm) HD Graphics?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Am acel procesor A8 6600k si pot spune ca e un procesor foarte bun il am de 4 ani si inca duce e un procesor de nota 8 mai bun ca un i3 pentru ca e quad-core si frecventa in jocuri ajunge pana la 4.2 ghz, specifica ce i5 este nu stiu care e mai bun

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Parerea mea amd a8- 6600 k este mult mai bun il detin in unitate si ma bucur de el ma ajuta si are forta as putea spune ca duce orice joc