| Casian14 a întrebat:

Bună TPU. Am un cont de PS5, și vreau sa îl partajez cu cineva. Cum ma pot asigura ca acea persoana nu va schimba mailul sau parola de la cont? Exista vreo modalitate de a adăuga o intrebare de securitate sau ceva? Dau funda

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Din cate stiu la conturile PS exista autentificare in 2 pasi!
Insa daca ii dai acces si 1 singura data poate sa iti schimbe datele contului.
Astfel de conturi nu se partajeaza cu nimeni pentru ca sunt personale!