| robylex0942 a întrebat:

am o problema care ma cam enerveaza, parintii mei opresc de obicei netul seara, si nu stiu ce sa fac ca sa ii opresc, aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| アンドレーア_デリア_1916 a răspuns:

IDK

2 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Salut,

Eu zic ca e mai bine asa, cel putin pe timp de scoala nu e ok sa-ti strici somnul. In vacanta/weekend ar putea sa te mai lase seara, in rest o fac pentru binele tau.

| urseyul a răspuns:

Discuta cu iei, poate ajungeti la o intelegere, afla de ce fac asta, parinti o fac de obicei pentru ca au impresia ca asa este mai bine pentru tine. Du-te vorbeste si negociaza!