| badgirl_9181 a întrebat:

Am auzit recent despre niste jocuri din categoria "time management", dati-mi informati despre ele mersi frumos!

1 răspuns:
| LostInHell55 a răspuns:

Buna.Uite jocurile time management sunt niste jocuri in care ai propria afacere.Adica ai propriul hotel sau propria cofetarie etc.Sunt jocuri in care trebuie sa iti dezvolti gandirea.Sa te incadrezi in banii pe care ii ai si sa-ti inbunatatesti afacerea.Biie:*Ma bucur ca te-am ajutat. Spor la jocuri. Funditapuppy dog eyesPlzpuppy dog eyes