| GolopențaAdrian a întrebat:

Spuneti-mi toate retele de socializare in afara de Facebook si Twitter? Si ce poti face in ele?

Răspuns Câştigător
| aandreea1993 a răspuns:

1.Facebook
2.Twitter
3.Ask. Pe acesta poti pune intrebari anonime/neanonime unei persoane si poti primi si tu la randul tau intrebari. E chiar interesant. Incearca Ask laughing. Poti descoperi multe chestii de exemplu despre persoana iubita, prieteni etcc.
4.Instagram. Seamana cu Facebook-ul.
5.Snapchat. Pe acesta poti sa iti faci poze sa le postezi si in 24 de ore dispar, dar tu le poti salva pe telefon daca doresti.
6.Kiwwi. Seamana cu Ask. Ti-am scris mai sus.
7. What's app. Vorbesti cu prietenii fara net. Cel putin la mine merge happy.
8.Viber. Poti vorbi la telefon sau prin mesaje cu prietenii. Sunt emoji tare dragute pe acesta.
Eu atatea stiu. Daca mai stiu iti mai zic.
Sper ca ti-am fost de folos!
FUNDA?

| GolopențaAdrian explică (pentru aandreea1993):

O sa-ti dau funda dar stai sa mai vad raspunsuri

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Facebook,Hi5,Twitter,Instagram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai adaug unul in afara de cele scrise de ceilalti useri. TSU- reteaua de socializare care te plateste. Like-uri, Share si postari originale sunt platite. Nu mult, un cent sau doi dar decat deloc ca in Facebook.

| Daniel2836 a răspuns:

Whatsapp,meesenger,viber,, HI5Instagram,skipe,

| Daniel2836 a răspuns:

Și Telegram

| Andreinazistu a răspuns:

Whatsapp,meesenger,viber,Instagram,skipe.