| ares8 a întrebat:

Salutari prieteni!
Doar ce mi-am instalat windows-ul,vista ultimate,si merg toate struna,in afara de clipurile de pe net,youtube,etc. Merge sacadat, adica se intrerupe la fiecare secunda. Am instalat Adobe flash si ce a mai cerut...ce mai trebuie instalat sau ce sa fac pentru a putea vizualiza clipurile in mod normal?
Multumesc anticipat si toate cele bune!

Răspuns Câştigător
| timilian90 a răspuns:

Ai in setariile placii video (calitate sau performanta) seteazal pentru performanta!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Greseala...windows 7. Vista...o mare prostie. A recunoscut si Microsoft ca a fost un esec. Vezi driverele video. Incearca si cu alt browser.