| alinae a întrebat:

Pf...TPU,am nevoie de o sugestie.Ma gandeam sa imi iau Iphone 4s, doar ca nu stiu ce sa fac. Ce sfaturi imi dati, dar nu genul 'Da pentru ca toata lumea isi doreste' sau de genul. Vreau sa imi spuneti daca sunteti multumit de Iphone 4, de imagine, videoclipuri, viteza, memorie etc.Multumees,funda si voturi. :*

6 răspunsuri:
| n1na a răspuns:

Te-as sfatui sa nu optezi pentru un iphone doar de dragul de a avea unul.E un telefon complex intr-adevar dar sincer nu stiu cine foloseste toate programele si functiile acestuia.Sunt chestii care imi displac la iphone, cum ar fi tonurile de apel pe care trebuie sa le cumperi daca nu ai cumva un jailbreaker si multe alte programe pe care trebuie sa le cumperi.Am un iphone 4 si nu e mare diferenta fata de iphone s, cateva functii in plus si apropo bateria tine foarte putin atunci cand esti toata ziua pe internet va trebuie sa iti iei incarcatorul cu tine mereu.Memoria e ok si poti sa obtezi pentru 16 giga sau 32, imaginea si viteza sunt ok de asemenea dar acum depinde si ce tip de internet folosesti.Inca ceva:intotdeauna trebuie sa ai si un laptop sau pc la indemana deoarece va trebuie sa lucrezi cu itunes:de exemplu atunci cand tranferi fisiere sau sa downloadezi ceva.Parerea mea e ca daca nu ai nevoie de un asemenea telefon nu iti lua unul.Eu am vrut sa fiu in trend dar sincer tot laptopul ramane in top pentru filme sau videoclipuri deoarece bateria nu ma tine mult.

| evolutION83 a răspuns:

E singura marca pe care o recomand fara fricabig grin! costa un pic mai mult,dar si calitatea finisajelor este pe masura! din cate stiu, garantia Apple iti schimba produsul cu unul nou, cine mai are tupeul asta? singura chestie ar fi sa nu te zgarcesti la 1-2 milioane, si cumpara-l neverlocked, adica deblocat de retea din fabrica!(fan Apple)

| bogz a răspuns:

Crede-ma nu ti-l lua, asteapta Iphone 5.Acolo de-abia se vede progresul tehnologic.
http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg

| BulaNNN a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti iei un Samsung Galaxy S2 ca este foarte bun foarte elegant si subtire +ca ai oferta la el sau ti-as sugera sa iti iei un Galaxi Nexus tot chestile astea le are doar ca ai rapiditate la internet. Funda?

| razvy99boy a răspuns:

Unchiul meu e vanzator de telefoane si are iphone 4s.A zis ca e un telefo super bun dar nu multi ai conditii pentru al achizitioana.nu ar strica sa iti iei dar vezi ce faci si cu bani cat pentru mai multe detalii scrie pe ent Orange telefoane. sper ca te-am ajutat Funda?:X

| aius a răspuns:

Iphone 4s nu este perfectionat inca iti spun din propria experienta ca am avut si eu original si crede-ma k este mare diferenta dintre iphone4 si iphone 4s. Dupa parerea mea iphone 4 este mai bun