| Gabi1335 a întrebat:

Mi-au iesit niste bubite mici pe degete care ma mananca tare si acum mi se decojeste pielea de pe degete ce imi recomandati ca sa mi se treaca mai repede

Răspuns Câştigător
| mysterious1 a răspuns:

Sa te dai cu rostopasta este o planta o rupi sau o storci si te dai cu substanta care iese din ea pe buba

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tinctură de propolis.
Pa, pa.

| Cronki a răspuns:

Daca vor disparea rapid inseamna ca ai facut o alergie, insa daca persista apoi dispar si reapar, e posibil sa fi luat o ciuperca (de la un pantof de piele, manusi purtate de altcineva, sau chiar din alte surse). Daca e ciuperca, treaba e cat se poate de nasoala, asa ca recomand sa dai fuga la un dermatolog daca nu doresti sa le ai si la 80 de ani!

Răspuns utilizator avertizat
| Lollidella a răspuns:

Si eu patesc asa straight face eu ma dau atunci cand ma mananca cu fluocinolon si dupa ce dau de cateva ori imi trec happy
Si am mai citi ca apar d ela pref, detergenti sau subtante chimice si se mai pot trata cu comprese cu apa plata happy [informatia am luat`o dintr`un ziar on the phone
Sper sa te ajute ce ti-am zis:*