| Panteraa a întrebat:

Unde e mai bine de facut chestionare auto pe drpciv sau pdc? Pe pdc mi se par foarte usoare intrebarile si la multe reusesc cu 2-3 maxim gresite, dar pe drpciv mi se par niste intrebari foarte complicate si rar ajung la intrebarea 10 ca deja am picat. La examen ce fel de intrebari sunt?

6 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pe DRPCIV mi se pare cel mai indicat si eu tot acolo am facut teste si am luat si sala si orasul, iti doresc bafta.

| RareşTPUro a răspuns:

Pe DRPCIV sunt intrebari si variantele care ti le da atunci cand dai sala. Bine... in functie si de scoala. Dar la majoritatea sunt raspunsurile intalnite ca si pe DRPCIV.

| FlorinCiokan a răspuns:

DRPCIV am facut si am luat sala. Intrebarile sunt aceleasi pe orice site. Nu difera intrebariel. Sunt aceleasi oriunde.

| Sellak a răspuns:

La examen sunt exact intrebarile de pe DRPCIV happy Nu mai fa chiestionare pe alte site-uri ca le faci degeaba. Eu numa pe DRPCIV am facut, si nu numai eu, tot cunoscutii care au luat recent permisul tot acolo au facut.

| Sima_Marian_1988 a răspuns:

Școala Rutieră este mai bun. Are intrebarile de pe DRPCIV explicate video 3D. Este gratis.