| Jessica1235 a întrebat:

Dacă am un dop de ceară în urechia stânga e normal să mi se înfunde urechia? Am fost marția trecută la ORL fiindcă aveam dureri la urechia dreaptă și mi-a prescris niște picături pe care a trebuit să le pun în ambele urechi, de vreo două zile mi-am revenit cu urechia inflamată, dreapta, dar în schimb mi sa în fundat asta stângă laughing
Abia vineri am programare la ORL pentru curățarea urechilor și simt că până atunci mor cu ea.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Logic acum, nu e normal sa se infunde urechea, nu urechia, daca ai dop?
Daca pui un dop la o sticla, mai curge?

| Anonimul151 a răspuns:

Da. E normal să se înfunde.