| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU am card la BCR (visa electron) si vreau sa stiu daca imi pot verifica soldul curent deoarece nu ma aflu in apropierea unui bancomat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate doar daca ai Internet Banking (token si parola), altfel nu se poate fara bancomat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da daca ai click 24.

| pcmhz a răspuns:

Încearcă la Call center 0800.801.BCR (0800.801.227), apel gratuit din orice reţea naţională. Ora fiind înaintată nu ştiu dacă ei te mai pot redirecta către serviciul conturi-clienţi.