| 発行機関月は地獄に行く a întrebat:

Bună seara. Aş dorii nişte informaţii, site-uri, documentare, în engleză sau română despre Celţi. Istorie, cultură, limbi, nume, absolut tot ce ţine de Celţi. Ştiu că pare tâmpit dar vreau să scriu o carte şi chiar am nevoie de aceste iformaţii. Orice informaţie, cât de mică e bine venită. Mulţumesc anticipat-

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi pe en.wikipedia.org si ro.wikipedia.org, precis sunt articole despre celti. Numai bine!