| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! pisica mea a fatat astazi (04.08.2011) are 5 puisori si nu stiu ce sa fac mai departe ca se fie bine. ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Pisicutza_3550 a răspuns:

Lasa pisica sa aiba grija de pisoii ei, nu-ti fa griji se descurca ea. Cind o sa creasca pisoii mai mari (cam peste vreo 2-3 saptaminii )poti sa-i hranesti cu lapte

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Sa i bagi intr-o ladita si sa i arunci pe rau happy

| mat31new a răspuns:

Dupa ce i-a fatat, trebuie stersi/uscati. dupa aia nu prea trebuie sa iti faci griji pentru ei, doar sa ii pui intr-o camera ca sa nu se piarda sau sa ii omoare ceva.