| numesiprenume0 a întrebat:

Cum pot face o poza in care sa ies bine? Fie ca este sau nu selfie(cu sau fara selfie-stick). Imi puteti spune cum sau prin imagini ca exemplu? Dau funda. P.S. Pentru baieti sa fie pozele

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.clubulfoto.com/101-sfaturi-pentru-fotografii-reusite/, poate te ajuta acest ghid.

| NoFeelings a răspuns:

Eu ador selfie-urile. Dar nu cele în poziție de maimuță, adică fake-urile de oameni care îl imita pe Dallas sau pe Selena Gomez. Duma cum a spus BeautifulSunflower cu lumina, total adevărat. Încearcă să faci selfie de sus, nu chiar avion, dar cu toții știm că dacă ți telefonul meu jos de nivelul capului, arăți gras etc.
Zâmbește, dar strânge puțin și din ochi, că sa para un zâmbet mai natural. Poarta un accesoriu pe care îl ai, folosește filtrul de culoare "Bruce", de la aplicația bestie.
Spune.mi cum a iesit

| BeautifulSunflower a răspuns:

Orice selfie iese bine cand, daca esti in casa, trebuie sa stai in fata ferestrei, iar daca esti afara sa fii in lumina, poate daca prinzi momentul sa ti faca cineva o poza si camera sa prinda razele de soare in cadru, daca stii la ce ma refer. Baietii in selfie uri arata ciudat, parerea mea, cel mai bine faci poze in care te vezi tot, si sa nu ai pozitie de cocalar.