| MVRIVN a întrebat:

Am si eu un motan de 11 luni acum pe 15 august face 1 an... Dar in ultimul timp nu mai mananca nu mai are cheful de joaca Am fost la veterinar si a zis ca el cum a fost in calduri si nu l-am dus la vreo pisica s-a suparat Apoi m-am dus cu el si a inceput sa il chinuie ( sa ii faca injectii etc.) Acum mananca da' nu e jucausi.Credeti ca e o chiestiune de timp? O sa-si revina? big grin big grin big grin
Merciwinking!

Răspuns Câştigător
| Tequilllla a răspuns:

Da... O sa isi revina doar ca depinde Nu e jucaus ca e cald sau nu e jucaus e bolnav vrea mai multa atentie sau nu are chef! Si e normal ca dupa injectii sa... Deci noroc :* :* :*

1 răspuns:
| SashaS a răspuns:

Buna. Depinde de caracter. Pisicile cam pe la vreo 12 luni incep sa nu se mai joace. O sa isi revin credwinking. Stai linistit ca nu are de ce sa fie bolnav :*.