| Enache_Alexsuckr_1998 a întrebat:

Cum pot sa imi fac cainele muschiulos... am un amstaff

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Daca vrei natural,dupa un an jumatate-doi il pui la antrenament:alergari pe distante lungi, alergari in panta, tras de greutati, etc. Daca vrei cu ajutorul pastilelor(nu e bine), fortan, mi se pare ca e pentru masa musculara. Intra pe www.pitbullclub.ro la antrenament si gasesti articole, intrebari cu raspunsuri, tot ce cauti.
Daca faci antrenament cu el are nevoie si de o hrana cu multa proteine gen: acana,orijen,canagan, dar ai grija ca daca nu consuma proteina si e sensibil poate sa-i provoace mancarimi de piele.

| viotedy a răspuns:

Nu intoxica ficatul cainelui cu pastile.se face singur muschiulos dupa 8-9 luni.te joci cu el, il alergi, ii arunci mingea ii dai mancare buna...dar ce varsta are?

| stefan1998_5137 a răspuns:

Pai te duci la o farmacie veterinara si cumperi proteine pentru masa musculara a cainelui. Te va ajuta vanzatorul cu ce ar trebui sa cumperi cainelui tau.