| Andy_6171 a întrebat:

Ce tigari imi recomandati? care sunt intre slabe si tari? si sa fie si ceva de calitate (bun)! Merci fain!

11 răspunsuri:
| isabell22 a răspuns:

Bunaaa! eu iti recomand Sobraine slims, cele de culoare roz, sunt de calitate nici tari, nici slabe. Difera putin pretul fata de celelalte, dar asta pentru ca sunt de calitate mai buna. Daca le vei incerca sunt sigura ca nu vei regreta alegerea facute. pupic

| MariaDD a răspuns:

Winston hdlaughing

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Mama este foarte sensibila la fumat.Ea fumeaza Virginia Violet este de calitate si foarte bun!

| Roberto a răspuns:

Winston Blue.

| DinuMarius26 a răspuns:

Dunhill sau Camel! Funda pentru minebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| CLau8GeRrY a răspuns:

Marlborolaughing

| CLau8GeRrY a răspuns:

Sau Carpatilaughing

| XdeaaX a răspuns:

Eu nu fumez dar stiu de la parintii mei ca cele mai tari tigari sunt :
1.kent
2.polmol
3.wincester
iar cele slabe sunt monkie etc sunt multe
in general de cele slabe nu prea ai auzit imi dai funtita? plz

| xReminisce a răspuns:

UNO sau Kent Nanotek [sau cum ii mai zic unii "negru"] laughing

| volvo_6888 a răspuns:

Kent (gri) slmis sunt cele mai slabe tigary dupa piata