| Bogin_Crinuta_1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre ideea de a tine un jurnal? Adica la 16 ani e copilaresc?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pierdere de timp

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu este copilaresc. Unele fete ar considera demodata ideea, dar daca tu iti doresti sa tii un jurnal, ce conteaza ce cred altii? Pana la urma o faci pentru tine. Nu cred ca vrei sa tii un jurnal ca sa te lauzi in stanga si in dreapta ca tii un jurnal. Asta ar fi singura optiune in care ar conta ceea ce cred altii despre faptul ca tu ai un jurnal. Dupa cum spuneam, jurnalul este ceva intim pe care il faci pentru tine.

| armand69 a răspuns:

Nu este, dar este periculos, daca il gaseste mami?

| DevilNight01 a răspuns:

Poti sa ai unu si la 100 (desigur daca vezi bine si mai esti in viata) daca tie iti place sa ai un jurnal sa scrii in el... Nu e copilaresc multe persoane cunoscute au jurnale