| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa sa ii faci unui caine toate controalele& vaccinurile? Ca vreau sa "adopt" maidanezul blocului

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde de costurile vaccinurilor..., deparazitarea..., taxa la veterinar! Intreaba la un cabinet veterinar!

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Andrada, numai un SINGUR vaccin costa 40-45RON...cred ca toate ar costa vreo 200 de RON...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Vaccinul periodic(care se face 1data/an) costa 45 de lei...chiar acum 2 saptamani mi-am vaccinat catelusa si atat a costat.

| andrada005 a răspuns:

Poi in jur de 30-40 leidaca te ocupi de toate... dar e cam aiurea.adica si eu eram innebunita dupa caini dar catelul meu care are2 luni m-a exasperat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine vaccinul anual m-a costat 120 lei(cu vizita veterinarului la domiciliu)
deci as zice sa te asstepti la ceva costuri
pastila de deparazitare e destul de ieftina, vreo 4 lei
dar daca zicica e maidanez si sigur nu a mai fost deparazitat niciodata trebuie sa o faci de vreo trei ori, la interval de cate 2 saptamana.
nu mai stiu sigur
cel mai bine intrebi la un cabinet veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un vaccin este intre 5 si 20 de lei ce putin cred ca sunt si mai scumpe si cu totul cam sigur mai putin de 100 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10.000ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat costa deparazitarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1000000000000000 lei