| saltpeach a întrebat:

Buna ziua. De ziua mea am primit cadou un pui de labrador care momentan are 5 luni. Din pacate nu ii mai pot acorda nici atentia nici iubirea de care are nevoie din cauza unor probleme medicale (ale mele) si as dori sa il dau spre adoptie unei familii iubitoare. Este vaccinat, deparazitat si microcipat. Trebuie sa recunosc ca nu am foarte mare incredere in grupurile de pe Facebook, am incercat sa postez anuntul pe anumite site-uri de adoptie, dar as vrea sa intreb ce recomandari ati mai avea? Unde as putea sa postez pentru a-i gasi un nou stapan care sa fie dornic sa se ocupe de el?

1 răspuns:
| Denis67 a răspuns:

Cauta grupuri de Facebook țintit pe Labradori, și cauți specific în orașul tau