| natural a întrebat:

Vreau un film fain de comedie, de craciun sau ..romantic? multumesc mult:* va pup

7 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Leap Year

comedie romantica ( chiar are si glume si poveste).

| michelia a răspuns:

Sincer, daca ai mai mult de 10 ani, mai lasa Home Alone si mai vezi si alt gen de filme ( mai ales daca esti fata).

| TudyCFR a răspuns:

Prietenie cu folos, Un Craciun Printre Straini, Are We There Yet, Cosmarul Dinaintea Craciunului. Funda te rog

Răspuns utilizator avertizat
| dgeko a răspuns:

Baby's Day Out 1994 (nu are treaba cu Craciunul dar e o supercomedie si seamana putin cu home alone)
This Christmas (2007)
Home alone 5 (daca nu l-ai vazut)

| Dragosas a răspuns:

Incearca Home Alone si celelalte parti(1, 2,3, 4) e cel mai tare film de comedie si craciun!

| Andreeacordos a răspuns:

HOME ALONE, e cel mai tare incearca si partea a 2.sunt de craciun si super amuzante!