| crscrs167 a întrebat:

Salut, sunt fan anime si nu mai stiu la ce anime-uri sa ma uit si as dori si eu niste anime-uri care voua v-au placut si pe care doriti sa mi le recomandati.

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Uite aici lista cu animeurile pe care le-am vazut, pe care le vizionez momentan si pe care planuiesc va le vad :

https://myanimelist.net/profile/AnimeLover6051

Cele care au primit nota 10, sunt cele care mi-au placut cel mai mult, dar si cele care au primit nota 9 sunt foarte bune, cele care au primit notele 8 si 7, nu m-au impresionat foarte tare, dar nu regret absolut deloc, ca le-am vazut.

Poti sa te uiti prin acea lista, si sa alegi la ce sa te uiti, eu ti le recomand pe toate.

Sper ca te-am ajutat!
Vizionare placuta!

| Daniellllll1 a răspuns:

Naruto,cel mai fain anime ever

| JakeXDD a răspuns:

Naruto. Tokyo Ghoul, Soul Eater...
Ti le recomandwinking

| MrAlegzandruh a răspuns:

Spune si tu ce genuri de anime iti plac si iti fac o lista.

| crscrs167 explică (pentru MrAlegzandruh):

Pai imi plac mult cele ca "akame ga kill", "charllote", "tokyo goul"

| MusatinStefan1982 a răspuns:

Anime-urile pe care trebuie sa le vezi si care-s foarte bune:
1.Hunter x Hunter (2011)
2:One Punch Man
3. Fullmetal Alchemist:Brotherhood

Ar trebui sa-ti ocupe vreo 2 saptamani sa le vezi pe astea 3.
Apropo este indicat sa le vizionezi in ordinea 1--2--3