| scauntvdfd a întrebat:

Oare exista site-uri care au selectat importante din fiecare episod dintr-un serial? de exemplu in neveste disperate m-as uita dar e prea mult 40minute pentru ce vrea sa fie.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cand un serial iti place sau gasesti motive pentru care merita sa te uiti la el, numai conteaza ca un episod are 22 de minute sau 44 de minute!
singurul lucru care imi place la Neveste Disperate este Teri Hatcher, pe care prima data am vazut-o in serialul Lois & Clark: The New Adventures of Superman -acolo era tanara si draguta foc!