| LisaJulie a întrebat:

Nu gasesc nicaieri filmul Helen of Troy varianta 1956! Mi-am luat Skyshowtime crezand ca poate sunt si filme mai vechi! Nu am gasit decat varianta 2003! Stie cineva unde gasesc varianta din 1956?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai dreptate este greu de gasit fix aceasta ecranizare, am cautat pe siteurile de "upload", se gaseste mai ales versiunea din 2003
din cate am gasit fata de cine produs acest film "Helen of Troy is a 1956 Warner Bros. WarnerColor epic historical drama film in CinemaScope, based on Homer's Iliad and Odyssey."

sunt siteuri care pun chipurile spre descarcare acest film, dar sunt sceptic fata de ceea ce contin acele arhive.rar in interior, posibil continut malware, deci nu recomand descarcarea

am gasit aceasta versiune pe fail list este destul de mare 40 de gb happy
deci mi-ar fi greu sa o descarc si apoi sa ti-o uploadez undeva de unde sa poti descarca, daca era de mici dimensiuni (pana in 15 GB) te ajutam

| Simpatic a răspuns:

Daca imi lasi maine mesaj privat este posibil sa ti-l pot urca undeva de unde sa il descarci, l-am gasit, nu am idee inca daca merge cu subtitrarile in lb. romana care sunt pe siteuri la noi, dar incerc si asta! este in engleza si este si subtitrat si in engleza dupa cum doresti