| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea și eu câteva seriale pe care le pot vedea online gen: "The vampire diaries", "Teen wolf". De preferabil cu vampiri, vârcolaci, vrăjitoare. big grin.
P.S. Ar putea cineva să-mi spună pe ce canale se difuzează "The vampire diaries" și "Teen wolf"? (chiar dacă nu sunt românești).
Mulțumesc anticipat, fundă :*!

1 răspuns:
| JustEle a răspuns:

The Vampire Diaries se difuseaza pe cw iar Teen Wolf pe mTV. Cat despre alte seriale poti sa incerci The Secret Circle, dar mai bine citesti cartea fiindca serialul este incomplet sau True Blood, desi am vazut primul ep si nu mia placut...mda, mai bine citesti carti ca: Vampire Academy, Casa Noptii, Cercul Secret, Nu plange sub clar de luna big grin.