| bixbyy a întrebat:

Era un desen pe minimax acum aproape 20 de ani cu o fetita care parca facea parte dintr-un trib si avea un purice in ureche care era si sotul ei. Imi amintesc foarte vag, suna dubios rau dar chiar vreau sa-l gasesc laughing)) Sau poate sa fi fost doar vreun episod, mai multe detalii nu stiu.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da, suna usor dubios descrierea aceastei animatii dar poate a fost comica cumva :)
nu am vazut-o, dar poate te va ajuta pana la un raspuns al unui user care a recunoscut si vazut aceasta animatie, lista mea cu majoritatea animatiilor care au fost candva rulate pe minimax :

https://www.imdb.com/......042612142/

vezi in lista de mai sus, poate iti sare cumva in ochi coperta animatiei cautate!

| LisaJulie a răspuns:

Singura desen cu un trib de care îmi amintesc este Inami dar nu cred ca e asta! Scrie desene vechi Minimax poate acolo îl vei gasi