| cautjocurirrtf a întrebat:

A vazut careva house of the dragon? imi explica si mie cineva ce i-a placut in serialul ala? mi s-a parut plictisitor si lipsit de actiune, nu stiu ce va place palavrageala asa mult, cand zic actiune ma refer sa fie suspans, impuscaturi, pe mine ma ia somnul cand vad ca discuta chestii inutile care nu ajuta cu (cel mai bun exemplu walking dead) episoade cu multa palavrageala.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu despre house of the dragons, dar stiu ca Game of Thrones a fost nebunie la propriu si figurat, a spart topurile box office!
nu am vazut House of the Dragon si nici nu am sa o fac prea curand
in schimb vreau sa vad The Last of Us, pentru ca iubesc franciza de pe PS, dezvoltata de producatorul Naughty Dog...