| tanniusa a întrebat:

Pana cand va lasa pe voi parintii sa stati afara seara?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

No limit

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
De obicei, stau afară până se întunecă. Vara, până la 9-10, iar toamna sau iarna până pe la 7.

| sunshine939 a răspuns:

Eu personal nu am ora dar e bine ca o fata sa intre in casa la o ora decenta si daca ai avea 25 de ani.atat timp cat stai cu parintii ar trebui km pe la 10 jum ar cam trebui sa fii in casa.

Răspuns utilizator avertizat
| DeathIncarnate a răspuns:

N-am o ora anume la care trebuie sa intru in casa, intru cand mi se face somn

| motherfuckerstyle a răspuns:

12 cand sunt la scoala, in rest pana pleaca toata lumea sau suntem alungati:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cind ma plictisesc afara.

| Emazio a răspuns:

laughing,la cat vreau

| xDヅ a răspuns:

Vara pana pe la 21, toamna pana pe la 19, iar iarna nu prea ies:*

| scumpy3000 a răspuns:

10 juma 11 cam asa :d

| Dyana212 a răspuns:

Pai cam pe la 10 ca stau cu copii de varsta mea (pana in 12 ani sau 12 ani ) ca dupa aia pe strada la noi vin toti nebunii aia stiti voi nu trebuie sa mai explic asa ca nu stiu la ce te-a ajutat dar in fine wave papa