| anonim_4396 a întrebat:

Dacă o persoană tot persistă cu întrebarea de ce esti supărată, ești ok sau dacă sunt suparata pe el/ea,pur și simplu ce să cred despre persoană respectiva? De ce iar păsa așa de mult ( nu prea vorbesc cu persoană respectivă) sau dacă au mers mai multe persoane și eu nu am fost invitata și nu trebuia sa ma aflu acolo și persoană respectiva a întrebat ca eu de ce nu am venit, ce aș putea cred despre aceasta persoană?

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Daca tu nu prea vorbesti cu acea persoana, posibil sa aiba un interes. Acum depinde in ce relatie esti cu acea persoana. Dar poti sa-i dai doar raspunsuri generale, fara sa faci direct referire la tine pe cat posibil.

| iulia0514 a răspuns:

Ca tine la tine e simplu!

| Kaonashii a răspuns:

Oamenilor le plac barfele