| Anonimous3839393 a întrebat:

Sunt in clasa a x si raman repetent din cauza absentelor si nu stiu daca ma pot transfera la alt liceu pentru ca eu trebuie sa ma mut in vara in alta localitate si stiu ca ma pot transfera orice se intampla pentru ca schimb domociliul si de asta nu sunt sigur ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ramai repetent te vei putea transfera la alt liceu, prin schimbarea domiciliului, dar vei intra tot in clasa pe care o repeti.

| asperger3 a răspuns:

Daca esti in a x-a poti ramane repetent DAR NU si exmatriculat.
Din calsa a xi-a poti fi exmatriculat