| Moggy a întrebat:

Salut!
Credeti ca bacul ce urmeaza sa se dea peste o saptamana va fi ceva mai usor fata de anii precedenti?
Cica si Campeanu a zis ca il adapteaza la conditii de pandemie.

Răspuns Câştigător
| hirdovsmiv a răspuns:

Bună. Da eu cred că va fi mai ușor deoarece va fi adaptat în funcție de nevoile elevilor.
Îți dai seama că după 2 ani de pandemie, mulți nu mai au același randament în privința învățăturii, notele au devenit mai mici, faptul că în online au avut șanse să ia note mai ridicate, asta nu reflectă realitatea.
După ce s-au întors în format 100% fizic, abia atunci s-au văzut adevăratele rezultate, din păcate sunt nesatisfăcătoare, dar e un lucru normal după atâtea ore petrecute în fața unui ecran, nu se compară ca lucrul într-o sală de clasă.

3 răspunsuri:
| Jessica1235 a răspuns:

E posibil să fie mai ușor din cauza anilor de pandemie în care nu prea ați făcut școală, dar totuși învață cât de mult poți, nu risca

| sparklingqueen a răspuns:

Da,asa a zis! Dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa inveti, pregateste-te, si invata pentru bac tot ce poti tu intr-o saptamana.

| Larianiel a răspuns:

Hey! Bacul e mai ușor de câțiva ani încoace. Nu te baza pe ce spune domnul Câmpeanu. Caută programa și învață după ea. Sau mna, ce poți să mai faci în câteva zile?