| ilegalnonstop a întrebat:

Pe ce profil sa ma duc la liceu daca vreau geografie si istorie?

Răspuns Câştigător
| Def a răspuns:

Stiinte Socialewinking

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Filologie

| loricel a răspuns:

Stiinte sociale sau filologie.Eu sunt la filologie si am 2 ore de istorie si 2 ore de geografie pe saptamana si voi da teza la alegere la una din ele.

| Magnific a răspuns:

Stiinte Sociale happy

| momo a răspuns:

Buna. Pai geografie si istorie stiu ca se face la orice profil dar numai la filologie se da bac la istorie si/sau geografie... oricum pe fiecare semestru vei da teza la una dintre ele (la alegere desigur)
Sper ca te-am ajutat.

| ilegalnonstop explică:

Ms

| mon@29 a răspuns:

Stiinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! happy

Cu siguranta stiinte sociale.

Eu sunt la socio si am 3 ore de istorie si 2 de geografie pe saptamana si dau teza la una dintre ele. big grin

Bafta happy

| ada137 a răspuns:

Profil umanbig grin

| unknownword a răspuns:

Stiinte sociale sau filologie{daca iti place romana}