| PlasMatic a întrebat:

Eu care nu am invatat deloc, de cateva zile s-a intamplat un miracol, Am inceput sa ma apuc sa invat pentru bac. Un pic, un pic. acu parca nu pot lasa romanele, subiectele jos din mana. Chiar nu credeam ca dupa un scurt timp, devine ca un fel de obsesie. Explicati pls si mie, aceest lucru., si cum ar trebui sa merg incontinuare, tinand cont ca mai e putin timp, pana la bac...

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

S-a produs maturizarea ta care a adus cu sine si un plus de responsabilitate fata de propriul destin.Nu te lasa! Bravo! Succes!