| Anonima76 a întrebat:

Poate ca e o intrebare stupida, dar sunt intr-un stres foarte mare si am emotii de mor: cu media 8, 78, stiti daca se poate intra la Facultatea de Constructii de Masini din Cluj-Napoca? Sau stiti cumva care a fost ultima medie cu care s-a intrat anul trecut? Apreciez oricum raspunsul, dau funda.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu știu să-ți răspund la întrebare, și nici fundă nu vreau; dar ce știu îți spun: dacă îți place un profil de la acea facultate, dacă te simți atrasă de studiile ei, mergi și depuneți dosarul. Dacă te vor accepta, e bine; dacă nu, iarăși bine. Dacă emoțiile ți-ar mări media, te-aș fi încurajat să le ai; dar dacă nu te ajută cu nimic, atunci nu mai fi atât de preocupată de ele.
Succes!