| DeniAndre1 a întrebat:

Bună, întreb pentru cei care au dat deja licența, la voi cum s-a desfășurat? Acea comisie se uita în amănunțit pe lucrarea voastră? Întreb asta pentru ca am mai găsit ceva greșeli pe lucrarea mea de licența dar am predat-o deja profesorului coordonator și numai pot corecta nimic. Sau acea comisie se uita în mare pe lucrare? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu am avut 15 min de prezentat PowerPoint, iar in timpul acesta ei rasfoiesc lucrarea, printata in mai multe exemplare.Depinde de noroc, poate un prof se opreste fix la un parsgraf cu greseli.E oricum dificil sa fii agent si la prezentare si sa citesti cu ochii in alta parte.

| dullcat a răspuns:

Mai adaug ca intrebarea nu are ce cauta la categoria adolescenti, deoarece sigur ai macar 22 de ani daca ai ajuns la licenta.laughing

| Traianasb a răspuns:

Teapa tehnoredactare.com si redactareproiecte.ro. Cele mai noi site-uri ale escrocului sunt tehnoredactare.com si redactareproiecte.ro. Țeapă, escrocherie, Țeapă, escrocherie, înșelăciune, fraudă, plagiat: ALEART PRODUCTION – ROMANIA HABITAT DIVISION SRL, CUI: 48455074, WORLD CLASS TEXT SRL, CUI: 42231280, SUBSISTEM ANTIPLAGIAT SRL, CUI: 36777424 (fosta CERCETARI NEPLAGIATE SRL, fosta DEGREE CONSULTING SRL),