| angel3 a întrebat:

deci noi trebuie sa facem o revista. revista clasei. si nu stim ce titlu' sai dam. ma puteti ajuta? si ce articole poate sa contina! dau fundita pentru cele mai bune ideiwinking

Răspuns Câştigător
| DianaDiii1761b a răspuns:

La titlu' m-am gandit sa fie: cutezatorii daca nu e bun titlul sper ca va fi buna ideea, m-am gandit sa contina ceva de genu ca la zack si cody, intrebati-o pe nu stiu care si colegi tai vor scrie intrebari la intrebati'o pe nu stiu cine. si continutul sa aiba jocuri, jocuri de matematica, rebusuri, si sa o rogi pe o fata care stie bine sa compuna sa o rogi sa inventeze 2 sau cate vrei tu poezi pentru revista. ce zici?

2 răspunsuri:
| ioana_5244 a răspuns:

Incercari sau Insemnari

| Charina a răspuns:

Interesanta idee, ma gandesc sa contina neaparat o pagina a fiecaruia dintre voi in care sa fie poza si despre el, hobby-uri, ce vrea sa devina, motto, poti sa pui si intrebari mai childish cum ar fi: "care este primul tau gand dimineata?" bun, dupa asta ai mai putea povestii intamplari petrecute impreuna. o lista cu profesori care v-au predat. ceva de genu. titlul poare fi "together" sau simplu "clasa mea" happy sper ca ti-am fost de folos