| Denn14 a întrebat:

Vreau sa stiu cateva moduri prin care sa iti uiti fostul prietenhappy

3 răspunsuri:
| LittleAngellll a răspuns:

Pai prima si prima data stergi toata legatura cu el
adica daca ai poze cu el le stergibig grin
daca ai id lui ii dai igg laughing daca il vezi il eviti thinking ii arati ca nu iti pasa si ii stergi nr de tel. sa nu cumva sa-l suni
aa si daca suferi dupa el sa nu`i arati asta straight face sau sa il iei cu texte din astea cu "te iubesc fac orice pentru tine chiar orice..." te va lua de proasta kiss.
deci bafta big hug
aa si iti poti face alt iubit sau sa faci in asa fel sa iti placa de alt cinevahee hee sunt mii si mii de baieti pe lumea astabig grin
nu se termina lumea doar cu 1 singur baiat :*
ai grija ce faci si daca vrei sa vorbim mai multe da-mi un mesaj privat cu id tau:*

| laure_3087 a răspuns:

Iti gasesti alt iubit, incerci sa faci sa nu-ti mai pese de el, nul mai bagi in seama, il ocolesti cand il vezi, etc.winking

| Denn14 explică:

Va multumesc pentrusfaturi:*